Lojistik ve Depo Yönetimi

Şirketin güvenilir veverimli taşımacılık konusundaki kararlılığı, uluslararası pazardaki başarısındaönemli bir faktördür

Sevkiyat

TIOSEAL'inulaşım ağı, şirketin müşterilerine geniş bir coğrafi alanda01 hizmetvermesine ve ihtiyaçlarına uygun esnek teslimat seçenekleri02 sunmasınaolanak tanır.

shipping

Şirket, kimyasal maddelerin, polimerlerin vepetrol ürünlerinin güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamak içinkendi gemi, kamyon, otoray ve konteyner filosunu işletmektedir.

02

01

TIOSEAL, ürünlerini Türkiye, Avrupa Birliği,Orta Doğu ve Güneydoğu Asya'ya deniz ve kara yoluyla ulaştırmasını sağlayangeniş bir ulaşım ağına sahiptir.

Ürünlerinizi en uzak noktalara bile zamanındave mükemmel durumda göndeririz.

TIOSEAL, geniş ulaşım ağıyla ürünleri en uzaknoktalara bile sorunsuz bir şekilde taşıyarak müşterilerinin ürünlerinizamanında ve mükemmel durumda teslim almalarını sağlar.

Logistics

TIOSEAL'indepo ağı, ürünlerin verimli bir şekilde depolanmasını ve taşınmasını sağlayarakenvanter yönetimi konusunda daha fazla denetim ve müşterilere daha hızlıteslimat süreleri sunar.

Depo Hizmetleri

TIOSEAL'in geniş depo ağı, müşterilerinegüvenilir ve verimli lojistik hizmetler sunma konusundaki kararlılığınıgöstermektedir.

Depolar 100 000 tondan fazla kargoyu depolamakapasitesine sahip olup kimyasal maddelerin, polimerlerin ve petrol ürünlerinin depolanması için geniş bir alan sunmaktadır.

TIOSEAL, İstanbul, Ambarköy, Gebze, İzmit,Mersin ve İskenderun dahil olmak üzere Türkiye geneline hem gümrüklenmiş hem degümrüklenmemiş ürünleri sevk edebilen kendi yerleşik depo ağını işletmektedir.

Warehousing

Şirket şu anda önemli lojistik merkezi olan Gebze'de son teknoloji bir gümrüklü antrepo inşa etme projesini üstleniyor.

2024 yılında tamamlanması planlanan deponun ayda 25.000 tona kadar polimer işlemesi planlanıyor. Hem dökme hem de konteyner operasyonları için çok uygun olacak ve kendi konteyner park yeri, siloları, paketleme hattı ve yüksek düzeyde otomasyona sahip olacak.

Warehousing