TIOSEAL güçlü
çözümler

Uluslararası standartlardaki ürünler
Polumer granulas
Bizim ürünlerimiz

Biz ne yapıyoruz

TIOSEAL,petrokimya endüstrisinde üretim yapmak üzere 2017 yılında kurulan bir üretimşirketidir.

Zamanla,şirket işlerini petrokimya endüstrisindeki farklı ürünlerin ticareti, hammaddeve farklı tiplerde ekipmanları da kapsayacak şekilde genişletmiştir.

Daha sonra artan ticari faaliyetlerle birliktelojistik bölümümüzü de başlattık ve şu anda Türkiye'de ve yurtdışında toptan vekonteyner taşımacılığı, depolama ve iç lojistik hizmetlerini kapsayan deniztaşımacılığı operasyonları da dahil olmak üzere geniş bir lojistik hizmetyelpazesi sunuyoruz.

Üretim

Prpduction

Ürünler

Products

Lojistik ve Depolama

Logistics

Tioseal Hakkında

İş ortaklarımıza tam lojistik, gümrükişlemleri, risk yönetimi, finansal araçlar ve akıllı iş çözümleri konularındagururla hizmet veriyoruz

Tioseal

Deneyimli tacirler ve analistler

Müşterilerimize tam biremtia lojistiği, gümrük işlemleri, risk yönetimi, finansal enstrümanlar vepiyasa istihbaratı hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz

Çeşitli taşıma modları ve ürün yelpazesinesahibiz

Firmamız, dünya çapında önde gelenüreticilerden çeşitli kimyasallar, polimerler ve petrol ürünleri sağlayarak,gemi, iso tanklar, variller, kamyonlar ve demiryolu vagonları gibi çeşitlitaşıma modlarını kullanmaktadır.

Bizim ürünlerimiz

En yüksek güvenlik, çevreselsürdürülebilirlik ve kurumsal sorumluluk standartlarına uymaktayız.

Tioseal, işletmesinin tüm yönlerindeen yüksek güvenlik, çevresel sürdürülebilirlik ve kurumsal sorumlulukstandartlarını koruma konusunda da taahhütte bulunmaktadır. Şirket,müşterileriyle yakın işbirliği yaparak tüm ürünlerin endüstri standartları veyönetmeliklere uygun şekilde işlenmesi, taşınması ve depolanması konusundasağlanması için çaba göstermektedir.

Bu, müşterilerimize kapsamlı hizmetlersunma taahhüdümüzü ve işlerini başarıyla yürütmeleri için gerekli tüm desteğeerişim sağlama konusundaki kararlılığımızı göstermektedir.

Müşterilerimize tam hizmet sağlıyoruz

Barrels
Tioseal Contact

Bize ulaşın

Güvenilir taşımacılık ve lojistik hizmetlerineihtiyacınız olsun veya petrokimya kaynakları ve tedarik zinciri yönetimikonusunda uzman danışmanlık hizmetine ihtiyacınız olsun, Tiosealihtiyaçlarınızı karşılamak için iyi donanımlıdır.
Field Label
Field Label
Field Label
Field Label
Field Label
Field Label
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.